Вашингтон не успя да победи без Овечкин

Публикувано в: Зимни, Хокей на лед
12:38, 5 ное 2009, Автор: , Преглеждания:41

58824488

Отборът на Вашингтон Кепитълс загуби с 3-2 гостуването си на Ню Джърси. Гостите от Вашингтон бяха без звездата си Александър Овечкин, който е контузен. Това бе седма победа поред за „дяволите“.

Тайлър Слоан откри за Вашингтон две минутки и 50 секунди преди края на първата третина. Брайън Ролстън изравни само три минути и половина след началото на втората. Николас Бергфос заби шайбата на два пъти във вратата на Варламов в последната третина и така даде преднина на Ню Джърси. Флайшман върна едно попадение за Кепитълс две минути преди края, но за повече нямаше време. Това бе четвърта загуба в поседните пет срещи за Вашингтон без Овечкин.