Милушев и Градинаров с чиста победа, Пушката с контузия

20:01, 19 апр 2010, Автор: , Преглеждания:66

Дани Милушев

Даниел Милушев и Мирослав Градинаров започнаха с победа участието си в 1/4 финалните плейофи на Иранската волейболна Суперлига.

Нашите момчета играха цял мач и имаха основен принос за успеха на Дамаш с 3-0 (26-24; 25-20; 25-23) над Базаргани Джавахери като домакин пред 3000 зрители. За гостите пък с изявите си се отличи бившия диагонал на Марек Минчо Минчев. Вторият двубой от серията ще се проведе в сряда, като се играе до две победи от три мача.

Отборът на Евгени Иванов – Пушката Сайпа също взе ценен успех срещу Керман след лесно 3-0, като столичани имаха проблеми само в първия гейм, който бе спечелен с 28-26. В останалите два домакините нямаха никакви затруднения – 25-20; 25-13. Бившият център на националния ни отбор не успя да играе в тази среща, тъй като е контузен.

В последния четвъртфинал, шампионът Пейкан се наложи над Банк Кешаварзи с 3-1 (25-23; 23-25; 25-22; 25-16) гейма.