Пушката срещу Милушев и Градинаров на полуфиналите в Иран?

21:50, 22 апр 2010, Автор: , Преглеждания:68

Отборът на Евгени Иванов – Сайпа, се класира за полуфиналите на Суперлигата на Иран, след като успя да спечели и втората четвъртфинална среща срещу Керман с категоричното 3-0. Бившият център на националния ни отбор не взе участие в мача заради контузия на коляното.

В следващата фаза тимът от Техеран ще играе срещу победителя от двойката Дамаш – Базаргани, които ще играят трети мач помежду си. Във втората среща отборът на Минчо Минчев успя да спечели драматична победа с 3-2 гейма като домакин. Така в неделя, в Гилан, съставът на Дани Милушев и Миро Градинаров ще приеме своя съперник в решителната трета среща, която ще излъчи съперника на Сайпа в полуфиналите.

Място сред последните четири намери и Кале на Смилен Мляков, след като успя да спечели за втори път срещу Петрошими на Методи Ананиев, този път като гост, но отново с 3-1 гейма. Двамата българи направиха много силен мач, но в крайна сметка Мляката продължава напред, а Мечката ще участва в срещите за разпределение на местата от 5 до 8.

Волейболистите на Кале пък ще срещнат Пейкан в 1/2 финалите. Шампионите нямаха проблеми при гостуването си на Банк Кешаварзи и надделяха с чистото 3-0.