Пушката почна със загуба в битката за титлата в Иран

Публикувано в: Волейбол, Избрано
12:15, 11 май 2010, Автор: , Преглеждания:47

Тимът на Евгени Иванов – Сайпа, започна със загуба финалния плейоф на Иранската волейболна Суперлига. Пушката и компания претърпяха драматично поражение при гостуването си на шампиона Пейкан с 2-3 (22-25; 22-25; 25-19; 25-23; 10-15) гейма. Вторият мач за титлата ще се играе в четвъртък, като Сайпа е символичен домакин.

Междувременно Дани Милушев и Миро Градинаров са все по-близо до бронзовите медали, след като отборът им Дамаш надделя в Гилан над състава на Калех на Смилен Мляков с 3-2 (25-21; 25-21; 18-25; 20-25; 15-12) гейма, а двубоят продължи над два часа. Втората среща за третото място в Суперлигата, ще се проведе утре в Амол.

Друг български национал – Методи Ананиев, успя да стигне до седмата позиция в Иран, след като неговият тим Петрошими Бандар Имам се наложи с 3-1 (25-23; 25 – 12; 21 – 25; 25 – 22) гейма над Керман.