Емил Ангелов носи победа на Карабюкспор

Публикувано в: Българи в чужбина, Турция, Футбол Свят
08:57, 16 авг 2010, Автор: , Преглеждания:94

Емил Ангелов започна по отличен начин кариерата си в новака в турската Суперлига Карабюкспор, след като вкара победния гол за тима си в мача срещу Манисаспор, завършил при 2-1.

След нулева първа част, домакините успяха да открият резултата малко след почивката чрез Еменике. В 73-ата минута Бабангида влезе в игра като резерва и само след шест минути удвои преднината на своя отбор. В последните секунди Кахе отбеляза почетен гол за гостите.

Носителят на Купата и Суперкупата на Турция Трабзонспор също започна с успех, след като надигра с 2-0 като гост състава на Анкарагюджу. Головете бяха дело на Теофилу Гутиерес, който се разписа на два пъти след почивката.

Фенербахче пък разгроми с 4-0 като домакин състава на Анталияспор. Попаденията за истанбулския гранд паднаха още до 30-ата минута. Семих Шентюрк се разписа на два пъти за 2-0, а след това Алекс и Гьокхан Гюнюл оформиха крайния резултат.