Малага и Сарагоса си вкараха осем гола, Хетафе разби Леванте

Публикувано в: Испания, Футбол Свят
20:26, 12 сеп 2010, Автор: , Преглеждания:33

Отборът на Малага спечели първа победа за сезона в Примера дивисион, след като в изключително зрелище надигра с 5-3 като гост състава на Сарагоса.

Гостите започнаха превъзходно мача и селд десет минути игра вече имаха аванс от два гола след попадения на Мигел и Хуанми. До 35-ата минута преднината на Малага достигна цели пет гола, след като Мигел и Хуанми вкараха още по веднъж, а Овусу-Абейе отбеляза за 5:0. Домакините все пак успяха да се спасят от големия срам, след като до края на срещата стигнаха до три попадения дело на Едмилсон, Перес и Андер.

Отборът на Хетафе също взе първа победа за този сезон, след като надделя с категоричното 4-1 над новака Леванте. Гавилан и Колунга дадоха ранен аванс на мадридчани, но Рафа Хорда намали в 14-ата минута. Все пак, обаче, по-класният състав взе своето след голове на Гавилан и Арисменди.

Третата ранна среща от днес пък завърши с успех на Спортинг Хихон с 2-0 над тима на Майорка. Попаденията за домакините паднаха след почивката, като автори на головете бяха Ботия и Диего Кастро, който бе точен от дузпа.