Юве с първа победа в калчото след бой над Удинезе

Публикувано в: Италия, Футбол Свят
18:23, 19 сеп 2010, Автор: , Преглеждания:30

снимка: Dino Panato/Getty Images

Отборът на Ювентус спечели своята първа победа през този сезон в Серия А, след като в мач от трети кръг разгроми като гост състава на Удинезе с 4-0.

„Бианконерите“ успяха да си осигурят аванс още в 18-ата минута, след като Андреа Кода си вкара автогол. Шест минути по-късно Красич подаде вдясно на Куалиарела, който с точен изстрел наказа бившите си съотборници. Две минути преди почивката Клаудио Маркизио на практика реши почти всичко в тази среща, след като вкара много красив гол с левия крак. Крайният резултат пък бе оформен от Винченцо Якуинти, който се разписа в 77-ата минута.

В друг мач от днес, единственият отбор, който бе с пълен актив от шест точки след първите два кръга, този на Киево, загуби като домакин срещу новака Бреша с 0-1. В герой за гостите се превърна привлечения от Уест Хем Алесандро Диаманти, който записа името си сред голмайсторите в 30-ата минута.