Попето и Газиантеп отново бият в Турция

Публикувано в: Българи в чужбина, Турция, Футбол Свят
18:43, 21 ное 2010, Автор: , Преглеждания:49

Отборът на Газиантепспор постигна своята трета поредна победа в турската Суперлига, след като по-рано днес надви с 1-0 като гост състава на Анталияспор. Успеха за гостите донесе защитника Сердар Куртулуш, който се разписа в 32-ата минута.

Българският национал Ивелин Попов започна като титуляр за „червено-черните“, но бе заменен от Аръ в 65-ата минута на двубоя.

След тази победа Антеп вече се намира на седмо място в класирането с актив от 20 точки, а в следващия кръг приема лидера Трабзонспор.

„Червено-сините“ днес направиха домакинска издънка, след като не успяха да вкарат гол на слабака Ескишерспор, завършвайки при нулево реми. Така черноморският състав е с 30 точки и е с два пункта пред втория Бурсаспор.