Ивелин Попов с гол за Газиантеп в Купата на Турция

Публикувано в: Българи в чужбина, Турция, Футбол Свят
20:16, 26 яну 2011, Автор: , Преглеждания:52

Българският национал Ивелин Попов реализира гол при победата на своя Газиантепспор с 2-0 срещу тима на Бейпазаръ Шекерспор  в последната среща от груповата фаза на турнира за Купата на Турция.

И двете попадения паднаха преди почивката. Бившият играч на Литекс се разписа в 31-ата минута, а преди това Жулио Сезар откри за домакините с попадение в 22-ата минута.

В „българското“ дерби, по-рано днес, Касъмпаша надделя с 3-1 над шампиона Бурсаспор. Азиз даде аванс на гостите в 11-ата минута, но с голове на Чолак, Ерсен и Робледо домакините стигнаха до трите точки.

Николай Димитров изигра 80 минути за победителите, докато Георги Сърмов не взе участие в мача. Димитър Иванков пък получи почивка и не пази за турския първенец.