„Одесос“ изпи 5 безалкохолни „Коктейла“

Публикувано в: Футзал
18:45, 6 фев 2011, Автор: , Преглеждания:124

Отборът на „Одесос-Хидроремонт“ победи с категоричното 5:1 тима на „Коктейлите“ в среща от 10-ия кръг на градското първенство по футзал. Силен мач направи завърналият се след контузия капитан на отбора Петър Караджов, който отбеляза и първото попадение в срещата. Дебютиралият с фланелката на „одесосци“ Георги Бомбов показа на всички, че освен на големия терен го бива и като играч на футзал.

Тимът на „Одесос“ започна в мудно темпо, докато отборът на „Коктейлите“ излезе по-мотивиран и веднага след началото на двубоя можеше да поведе в резултата. Само добрите намеси на стража Костадин Иванов-Марата запазиха резултата непроменен. Все пак по-опитният тим на „одесосци“ успя да реализира след страхотна комбинация между Влади Гочев и Петър Караджов, като последният заби топката в долния десен ъгъл на вратата на символичните гости. Малко след това „Коктейлите“ възстановиха равенството след груба грешка в защита. Само за 3 минути, между 13-ата и 16-ата, „одесосци“ вкараха две попадения, по едно за голмайстора на отбора Влади Гочев и Милен Стефанов за 3:1.

През втората част момчетата на Симеон Христов отново доминираха и закономерно отбелязаха нови две попадения. Точни за крайното 5:1 бяха Милен Стефанов и Георги Бомбов.

„Не съм доволен от показаното на терена. Играчите подходиха несериозно към тази среща и се видя, че на моменти можехме да бъдем наказани. С тази игра, която показахме, не мога да се гордея. Все пак това е първи мач за втория полусезон и мисля, че занапред ще играем доста по-добре“, заяви за в. „Черно море“ играещият треньор на „Одесос“ Симеон Христов.