“Гранд Про” тресна “Пикадили” със 7:2

Публикувано в: Футзал
19:50, 13 фев 2011, Автор: , Преглеждания:310

Отборът на “Гранд Про” разгроми “Пикадили” с 7:2 в среща от 11-ия кръг на градското първенство по футзал.

В дебютния си мач на малък терен Никола Василев отбеляза хеттрик. С 2 попадения се отчете Валентин Колев – Багера, а по едно отбелязаха Марко Илич и Димитър Пантев.

Мачът започна силно за момчетата на “Гранд Про”, като до средата на полувремето новосформираният клуб водеше с 3:0 след голове на силно представилия се в тази среща Никола Василев. Последва натиск отстрана на “Пикадили”, но пропуски в завършващата фаза ги лишиха от намаляване на резултата. В 17-ата минута при последвала контраатака Марко Илич отбеляза за 4:0.

През втората част играчите на “Пикадили” упяха да върнат едно попадение, но по-опитният им съперник реализира нови 2 гола дело на Валентин Колев – Багера за 6:1. В самия край на двубоя “магазинерите” намалиха на 6:2, а малко по-късно Пантев оформи крайното 7:2.

След срещата играчите на “Гранд Про” заявиха, че посвещават победата на новородената дъщеря на Миша Милошевич – Елена, която излезе на бял свят на 31 януари.

В останалите срещи от кръга МФК „Тича” разпиля „Гама Митев” с 9:3, а „Коктейлите” взеха сладка победа с 5:3 над „Мания”. Лидерът „Одесос-Хидроремонт” почива, докато МФК „Варна” би служебно с 6:0 „Скайфон”.