Резервите на Левски вкараха три на Етрополе

Публикувано в: Левски, Футбол България
16:38, 20 фев 2011, Автор: , Преглеждания:43

Отборът на Левски победи с 3:0 Чавдар (Етрополе) в последната си контролна среща преди старта на пролетния полусезон в „А“ група. В срещата участие за „сините“ взеха футболисти, които по-рядко влизат игра, както и някои юноши от школата на клуба.

Двубоят започна отлично за Левски, след като още в първата минута, Исмаил Иса се откъсна сам срещу вратаря на гостите, успя да го преодолее и на празна врата вкара за 1:0. Голмайсторът имаше впоследствие още две-три добри възможности за гол, но не се възползва. Мощен удар на Даниел Димов отдалеч пък бе избит с мъка от вратаря Яначов. В 41-ата минута капитанът на „сините“ в този мач Сашо Александров центрира от фаул отдясно и Иво Иванов с глава покачи на 2:0.

В 63-ата минута направилият добро впечатление по десния фланг юноша Цветан Тонев осъществи пореден пробив, но бе съборен на ъгъла на наказателното поле. Отново Александров центрира, Димов отклони топката, която попадна на главата на Видович и сърбинът оформи крайното 3:0. В 74-ата минута гостите от Етрополе имаха отлична възможност да вкарат почетно попадение, но юношата на Левски Иво Михайлов не успя да преодолее Кирил Акалски, озовал се очи в очи с него.

ЛЕВСКИ: Пл. Илиев (46-Акалски), Станчев, И. Иванов, Стамболийски, Видович, Димов, Тонев, Попадийн (46-Ангелов), Александров (78-Коен), Горанов (63-Чаворски), Иса

източник и снимка: levski.bg