Рой Ходжсън дебютира с равенство начело на УБА

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
16:03, 20 фев 2011, Автор: , Преглеждания:48

Рой Ходжсън спечели инфарткна точка при дебюта си като мениджър на Уест Бромич, след като неговият тим се добра до равенство 1-1 срещу Уулвърхемптън в отложена среща от Премиършип.

„Вълците“ успяха да поведат в резултата пет минути преди края на първата част, когато Ненад Милияш подаде хитър пас към Джейми О’Хара. Бившият халф на Тотнъм овладя кълбото с точен изстрел в левия ъгъл на Мейхил изведе своя тим напред в двубоя.

След почивката Албиън имаха тотално преимущество, но Марк-Антоан Фортюн се отчете с няколко фрапантни пропуска. Така дойде добавеното време, в което Морисън отправи удар извън пеналта, Хенеси, обаче, изби лошо. Кълбото стигна до Карлос Вела и мексиканецът безпроблемно реализира първото си попадение с екипа на УБА.

След това ценно реми момчетата на Рой Ходжсън остават над чертата на изпадащите със своите 28 точки, докато Уулвс продължават да бъдат последни с 25 пункта.