“Одесос-Хидроремонт” остава непобеден

Публикувано в: Футзал
21:32, 27 фев 2011, Автор: , Преглеждания:67

Отборът на “Одесос” победи с категоричното 10:4 МФК “Тича” и продължава да е непобеден в градското първенство по футзал.

Въпреки наказания капитан на тима Петър Караджов и Георги Бомбов, момчетата на Симеон Христов с лекота надделяха над своите опоненти, които пък от своя страна твърдо бяха решили да се противопоставят на по-опитния тим на “одесосци”.

Първата част премина изцяло под диктовката на “Одесос”, като на полувремето лидерът в класирането водеше с 8:3. През втората “одесосци” намалиха темпото и успяха да вкарат само 2 гола от многобройните положения които създадоха пред вратата на МФК “Тича”. С 4 попадения се отчете голмайсторът Влади Гочев, хеттрик реализира Павел Адамов, 2 пъти вкара Цветан Миланов – Мечката, а един път се разписа Бойко Косев – Бобеца.

Източник: в. „Черно море“