Карлос Вела отново спаси УБА от загуба

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
00:03, 1 мар 2011, Автор: , Преглеждания:35

Отборът на Уест Бромич записа второ поредно равенство в Премиършип с гол в последните минути, след като се добра до 1-1 срещу Стоук Сити на „Британия Стейдиъм“ в последния мач от 28-ия кръг на Премиършип.

След нулева първа част, домакините имаха нужда от осем минути след почивката, за да открият резултата. Джърмейн Пенант изпълни корнер и Рори Делап изпревари стража на гостите и с точен удар с глава прати топката в мрежата на Карсън.

Във втори пореден мач, обаче, Рой Ходжсън имаше един и същ жокер в ръкава си, след като появилият се като резерва Карлос Вела за втори пореден път донесе точка на Албион. Мексиканецът засече центриране на Рийд и оформи крайното 1-1.

След това реми УБА е на 17-о място в класирането с 29 точки, докато „грънчарите“ са десети с пет пункта повече.