АЗ Алкмаар излезе четвърти в Холандия

Публикувано в: Футбол Свят, Холандия
00:09, 13 мар 2011, Автор: , Преглеждания:37

Отборът на АЗ Алкмаар се изкачи на четвърта позиция в Холандия, след като спечели визитата си на Рода с 2-1 в среща от 27-ия кръг на Ередивизие.

Исландският национал Колбейн Сигторсон изведе гостите напред в резултата след точен удар седем минути след почивката. Мадс Юнкер изравни в 72-ата, но 120 секунди по-късно резервата Маартен Мартенс донесе успеха на гостите.

В друг мач от днес Хераклес Алмело смаза Екселсиор с 4-1 като домакин.  С голове за победителите се отличиха Фледерус, Куинса, Луумс и Плет, а почетното попадение за гостите реализира Фернандес.

В последната среща Витес и Хееренвеен завършиха наравно 1-1. Риверола откри за домакините в края на първата част, а Янмаат 190 секунди преди последния съдийски сигнал донесе точката за гостите.