Куинс Парк все по-сигурен за Премиършип

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
00:05, 13 апр 2011, Автор: , Преглеждания:49

Отборът на Куинс Парк Рейнджърс направи поредната си стъпка към титлата в Чемпиъншип, след като тази вечер надделя с минималното 1-0 при визитата си на Барнзли. Единственият гол в мач падна още в първата минута и бе дело на Адел Таарабт.

Съставът на Кардиф Сити успя да се изкачи на втора позиция, след като спечели с 2-0 гостуването си на Шефийлд Юнайтед. Успеха на уелсците дойде след попадения на Белами през първата част и Емануел-Томас във втората.

Тимът на Норич се смъкна на трето място, след като завърши наравно 2-2 като гост на Уотфорд. Още във втората минута Воукс даде аванс на „канарчетата“, но с голове на Греъм и Коуи домакинита направиха пълен обрат още до почивката. В 69-ата минута Джексън спаси гостите от поражение с изравнително попадение.

Дарби – Лийдс 2-1
Донкастър – Престън 1-1
Ипсуич – Мидълзбро 3-3
Лестър – Кристъл Палас 1-1
Милуол – Бристъл Сити 0-0
Нотингам - Бърнли 2-0
Портсмут – Ковънтри 0-3
Скънторп – Рединг 0-2