Филаделфия би Маями за сефте, Атланта дръпна на Орландо с 3-1

Публикувано в: Баскетбол, НБА
06:06, 25 апр 2011, Автор: , Преглеждания:53

Отборът на Филаделфия 76-ърс записа първи успех над Маями Хийт, след като надделя над „горещите“ с 86-82 в четвъртия сблъсък между двата отбора. Така домакините намалиха пасива си в серията на 1-3 победи.

Със страхотно включване за победителите в този мач се отличиха резервите Луис Уилямс и Йън Търнър, които отбелязаха по 17 точки. Андре Игуодала записа 16. За гостите ЛеБрон Джеймс беше най-добър с 31 пункта, а Дуейн Уейд приключи с 22.

Атланта Хоукс поведе с 3-1 успеха на Орландо Меджик, след като в четвъртия мач надделя над „магьосниците“ с 88-85. Джамал Кроуфърс беше най-добър за „ястребите“ с 25 точки, докато Джо Джонсън завърши с 20. За гостите Дуайт Хауърд бе над всички с 29 пункта, а Джилбърт Аринас реализира 20.