Ямбол прегази Черноморец в Бургас, Дурчев наниза 32 точки

Публикувано в: Баскетбол, България
02:17, 6 ное 2011, Автор: , Преглеждания:89

Отборът на Ямбол регистрира втора победа от началото на сезона в НБЛ, след като разби без особени затруднения Черноморец Бургас с 93-76 като гост в зала „Бойчо Брънзов“ в среща от четвърти кръг.

Със страхотен мач за гостите се отчете Мартин Дурчев, който наниза цели 32 точки в коша на „акулите“. Джон Офоегбу изигра също добър двубой и се отличи с дабъл-дабъл от 19 пункта и 10 борби. Станислав Говедаров добави още 13 точки за ямболии.

За бургазлии Атанас Пенев приключи със 17, а освен това регистрира по четири борби и асистенции. Кирил Павловски отбеляза още 15 пункта за домакините, а 11 добави Константин Коев.

С този успех Ямбол се изкачи на четвърто място с шест точки, докато Черноморец е последен с пет пункта.