Вики Йосифов и Модена спечелиха във Верона след страхотен обрат

22:03, 26 дек 2011, Автор: , Преглеждания:59

Отборът на Каза Модена продължава да се представя силно през този сезон, след като днес взе девета победа. Възпитаниците на Даниеле Баньоли надвиха с 3-2 (20-25; 22-25; 25-14; 25-23; 15-13) гейма като гости състава на Марми Ланца Верона.

Българският национал Виктор Йосифов бе титуляр за гостите, но не направи много добър мач и завърши само с пет точки – четири от атака при успеваемост от 44% и една от сервис.

Най-добър за Модена бе Анхел Денис, който заби 19 пункта, Матю Андерсън приключи срещата с 18, а центърът Андреа Сала добави още 14.

За домакините Митя Гаспарини бе над всички и отбеляза цели 26 точки, но неговите сили стигнаха само за един пункт. Германецът Маркус Поп се отличи с 13 точки за Верона.

След тази среща Каза се намира на четвърта позиция в подреждането с 23 точки, докато отборът от града на Ромео и Жулиета заема десетото място с 13 пункта.