Съндърланд и Евертън с голово реми на „Стейдиъм ъф Лайт“

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
19:22, 26 дек 2011, Автор: , Преглеждания:41

снимка: AP Photo/Scott Heppell

Отборите на Съндърланд и Евертън завършиха наравно 1-1 в мач от 18-ия кръг на Премиършип, игран на „Стейдиъм ъф Лайт“.

Домакините успяха да поведат в резултата в средата на първата част след гол на Джак Колбек, който се бе появил в игра само пет минути преди това. Създател на попадението бе Стефан Сесеньон, който даде отличен пас към Колбек и младокът се разписа с удар отблизо.

Пет минути след началото на втората част гостите получиха правото да изпълнят дузпа, след като Хауърд Уеб видя някакъв фаул срещу Леон Осман. Лейтън Бейнс не сгреши от бялата точка и възстанови статуквото в двубоя.

След това реми „черните котки“ са на 14-о място с 18 точки, докато „карамелите“ са десети с три пункта повече.