Тодор Скримов отново най-добър за Пари Волей

18:51, 8 яну 2012, Автор: , Преглеждания:303

Отборът на Пари Волей претърпя десето поражение от началото на сезона във френската волейболна Лига А, след като загуби с 2-3 (23-25; 25-16; 25-17; 16-25; 14-16) гейма при визитата си на Туркоа в мач от 14-ия кръг.

Българският национал Тодор Скримов изнесе поредния си силен двубой за парижани и завърши като най-резултатен със своите 22 точки – 19 в атака, две от сервис и един блок. За домакините с 22 пункта приключи Йовица Симоски.

Тимът на Лион продължава да бъде на дъното на класирането, след като инкасира нова загуба – с 0-3 (18-25; 17-25; 18-25), при домакинството си на Тур.

Данаил Михайлов започна като титуляр, но бе заменен във втория гейм, след като не се отчете с актив, а Христо Тодоров влезе като резерва във първата част. За гостите Божидар Славев се появи във втория и третия гейм и наниза четири точки.