Левски разби Черно море, Джарет Хауъл с добър дебют

Публикувано в: Баскетбол, България
20:29, 14 яну 2012, Автор: , Преглеждания:68

Отборът на Левски нямаше проблеми в 14-ия кръг на НБЛ, след като разби с 97-63 като домакин тима на Евроинс Черно море.

Момчетата на Константин Папазов решиха всичко още до почивката, а надмощието им над варненци продължи и през второто полувреме. Аарън Харпър бе най-резултатен за „сините“ с цели 35 точки. Димитър Ангелов отбеляза 15, а Васил Евтимов реализира 12. Джарет Хауъл направи добър дебют и записа 10 пункта, четири борби и пет асистенции в своя актив.

За варненци Симеон Илиев бе най-резултатен със своите 13 точки. С по 12 приключиха Александър Янев и Николай Колев, като вторият завърши с дабъл-дабъл, след като овладя 11 борби.

В класирането Левски е втори с 25 точки от 11 победи и три загуби, докато „моряците“ са с баланс от седем успеха и седем поражения.