Мидълзбро се добра до преиграване при визитата си на Съндърланд

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
18:16, 29 яну 2012, Автор: , Преглеждания:33

снимка: Alex Livesey/Getty Images

Едно от най-оспорваните съперничества на Северна Англия завърши без победител, след като Съндърланд и Мидълзбро приключиха при равенство 1-1 на  „Стейдиъм ъф Лайт“ в мач от четвъртия кръг на ФА Къп.

Гостите успяха да поведат чрез Бари Робсън, който вкара прекрасен гол след изстрел от границата на наказателното поле в 16-ата минута. Домакините се хвърлиха да изравняват, но МакКлийн изпусна две положения, а попадение на Крейг Гарднър беше отменен заради засада в 39-ата минута.

През втората част обаче „черните котки“ стигнаха до гол. Негов автор беше Фрейзър Кембъл, който вкара в първия си мач след 18-месечно отсъствие от терените, след като бе точен след час игра.

До края и двата отбора имаха шансове да стигнат до победата, но в крайна сметка всичко ще се реши в преиграването на терена на Мидълзбро на 8 февруари.