Кьолн задълбочи кризата в К’лаутерн, Фрайбург и Вердер с реми

Публикувано в: Германия, Футбол Свят
21:15, 5 фев 2012, Автор: , Преглеждания:78

Отборът на Кьолн се изкачи на девето място в Бундеслигата, след като в последния мач от 20-и кръг надделя с 1-0 при визитата си на Кайзерслаутерн.

Положението на „лаутерите“ стана тежко още преди почивката, след като в 40-ата минута Борисюк получи втори жълт картон и остави своите с човек по-малко. В 72-ата минута падна единственото попадение в двубоя. Кристиан Клемънс центрира от корнер и резервата Одисе Роши се разписа с удар с глава.

В другия двубой от днес Фрайбург и Вердер завършиха наравно 2:2. Клаудио Писаро откри резултата в 30-ата минута след страхотен изстрел, но 120 секунди след това Седрик Макиади засече с глава центриране от ъглов удар. В началото на втората част отново Писаро даде предимство на бременци, но Джонатан Шмид оформи крайното 2-2 в 70-ата минута.