Лудогорец и Динамо Букурещ не се победиха

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
19:57, 10 фев 2012, Автор: , Преглеждания:56

Отборът на Лудогорец завърши наравно 1-1 срещу тима на Динамо Букурещ в контролен двубой, игран в Турция.

Още в деветата минута румънците откриха резултата, след като Куртеан влезе отляво и получи топката в наказателното поле, излезе сам срещу Голубович и леко чукна кълбото в мрежата. В 38-ата Гъргоров изведе Марселиньо зад защитата на Динамо, той преодоля вратаря, но Наумовски го фаулира и реферът посочи бялата точка. Дяков изпълни дузпата в долния десен ъгъл и изравни резултата.

След почивката лидерът в А група имаше превес над своя съперник, но не успя да стигне до ново попадение. В 80-ата минута много добра атака на Лудогорец премина през Бакалов, който центрира към дузпата, където Емил Гъргоров стреля от движение, но вратарят спаси.

Съставът на Лудогорец: Голубович, Шоко, Барт, Гулдан (81 Мантила), Минев, Дяков, Генчев, Марселиньо (78 Кишада), Иванов (54 Бакалов), Александров (72 Стоянов), Гъргоров