Славия с първа победа в Турция

Публикувано в: Славия, Футбол България
21:20, 13 фев 2012, Автор: , Преглеждания:34

снимка: Гонг

Отборът на Славия регистрира първата си победа по време на лагера си в Анталия, след като надделя с 1:0 срещу първодивизионния румънски Астра Плоещ.

Единственото попадение в срещата падна в десетата минута и бе реализирано от опитния Николай Божов. След почивката главният съдия отмени гол с глава на новото попълнение на столичани Владислав Златинов, а Славия пропусна още няколко изгодни голови положения, с които можеше да направи победата си още по-изразителна.

По предварителната програма Славия трябва да играе приятелски мач с украинския Металург Донецк на 16 февруари. “Белите“ трябва да се завърнат в София на 17 февруари, но предвид тежката зимна обстановка и евентуалното отлагане на първия пролетен кръг, тимът може да остане в Турция за още една седмица.