Добруджа също се справи със слабия Светкавица в Албена

Публикувано в: Футбол България
17:54, 14 фев 2012, Автор: , Преглеждания:40

Слабите игри на Светкавица по време на зимната подготовка продължават. Боксовата круша на „А“ група загуби от втородивизионния Добруджа на турнира „Албена къп“ с 0:2. Така последният в елита записа две загуби от двата си мача с тимове от втория ни ешелон в надпреварата.

Добруджа откри резултата след само 17 минути игра. Точен за отбора от Добрич беше Станимир Андонов, който се разписа с удар от няколко метра. В 32-ата Тихомир Кънев можеше да изравни за Светкавица, но прехвърлящият му удар излезе в аут.

В нея отново падна само един гол и той отново беше във вратата на Светкавица. Негов автор беше Славчо Илиев, който се разписа от дузпа в 86-ата минута от дузпа.

Така за финала на надпреварата в Албена се класираха Добруджа и Спортист Своге. Те ще определят крайния победител в четвъртък.