Локо София би Пирин с 2:0

Публикувано в: Футбол България
16:32, 24 фев 2012, Автор: , Преглеждания:214

снимка: ГОНГ

Отборът на Локомотив (София) победи с 2:0 Пирин (Разлог) в контролна среща, играна в Сандански.

Точни за „железничарите“ бяха Александър Манолов в 27-ата минута и Антонио Павлов в 62-ата от дузпа. Наказателният удар беше изработен от най-новото попълнение – Борис Кондев.

Вратарят на „железничарите“ Валентин Галев във втори пореден мач парира дузпа, след като в 10-ата минута спаси удар на Златко Богоев от бялата точка. В 83-ата минута на днешния мач Пирин (Разлог) получи правото да изпълни втора дузпа. Богоев обаче изпусна за втори път.

За „железничарите“ пропуснаха да се разпишат още Младен Стоев и Владимир Манчев. И двамата нацелиха гредите на вратата на третодивизионния тим.

Съставът на Локо (Сф): Валентин Галев, Костадин Велков, Александър Бранеков, Йордан Върбанов, Кристиян Добрев, Мартин Димитров, Юлиян Петков, Даниел Пеев, Младен Стоев, Александър Манолов, Владимир Манчев