И тримата българи без победа в турската Суперлига

Публикувано в: Българи в чужбина, Турция, Футбол Свят
15:02, 11 мар 2012, Автор: , Преглеждания:36

Ивелин Попов започна като титуляр за своя Газиантепспор, който завърши направно 0-0 при гостуването си на Самсунспор. Българският нападател бе заменен в 78-ата минута от Шахин. След това реми тимът на Попето остана на шест точки от зоната на изпадащите.

Спас Делев бе в стартовите 11 на своя Мерсин Идманюрду, който падна с 0-2 при визитата на Манисаспор. Българският национал остана на терена до 62-ата минута, в която бе заменен от американеца Тисдейл. И двете попадения за домакините реализира Айзък Промис, който бе точен след почивката.

Веселин Минев записа цял мач за своя Анталияспор, който записа загуба с 1-2 при визитата си на Карабюкспор. Парлак даде аванс от два гола за домакините с попадения в седмата и 14-ата минута, но Бойраз в 30-ата намали. Малко преди края на срещата Жужу влезе като резерва за победителите.