RSS Публикации | RSS Коментари | Facebook | Twitter |
Регистрация | Вход
Спортният глас на България

„А“ група – Голмайстори за сезон 2011/2012

Публикувано в: Голмайстори
22:17, 23 май 2012, Автор: , Преглеждания:818

Голмайсторите в А група за сезон 2011/2012:

15 гола – Иван Стоянов (2) (Лудогорец); Жуниор Мораеш (3) (ЦСКА)

13 гола – Емил Гъргоров (Лудогорец); Янис Зику (1) (ЦСКА)

12 гола – Жозе Жуниор (3) (Левски, Славия)

11 гола - Иван Цветков (1) (Левски); Светослав Тодоров (4) (Литекс)

10 гола – Аатиф Шаешу (Черноморец); Луривал Асис (1) (Черноморец); Марсело Никасио (1) (Литекс); Георги Илиев (2) (Черно море); Герасим Заков (Калиакра)

9 гола – Марселиньо (Лудогорец); Крум Бибишков (3) (Миньор); Луис Едуардо (1) (Монтана)

8 гола – Христо Йовов (Левски)

7 гола – Преслав Йорданов (Черноморец, Локо София); Тони Калво (1) (Левски); Мирослав Манолов (1) (Черно море); Владислав Златинов (1) (Славия, Берое); Мирослав Антонов (1) (Монтана)

6 гола – Станислав Генчев (Лудогорец); Владимир Гаджев (Левски); Сьорд Арс (1) (Левски); Жужу (Черноморец); Анисе Абел (Черноморец); Яник Боли (Черноморец); Георги Миланов (Литекс); Галин Иванов (Литекс, Славия); Базил Де Карвальо (Локо Пд); Христо Златински (3) (Локо Пд); Николай Божов (2) (Славия); Фарес Брахими (Миньор); Емил Ангелов (2) (Берое); Давид Каядо (Берое); Иван Коконов (Ботев Враца)

5 гола – Михаил Александров (Лудогорец); Жуниор Кишада (Лудогорец); Венцислав Христов (Черноморец); Момчил Цветанов (Литекс); Христо Янев (Литекс); Сержиньо (Локо Пд); Петър Димитров (Славия, Берое); Ваня Джаферович (Берое); Илия Илиев (1) (Ботев Враца, Славия); Даниел Пеев (1) (Локо София, Славия)

4 гола – Мирослав Иванов (Лудогорец); Мишел Платини (ЦСКА); Антон Карачанаков (ЦСКА); Симеон Райков (Левски); Дарко Тасевски (Левски); Здравко Лазаров (1) (Локо Пд); Даксон Да Силва (Локо Пд); Ермес Паломино (Черно море); Румен Николов (Черно море); Илиян Капитанов (Черно море); Борислав Стойчев (Миньор); Милен Василев (Миньор); Том (Миньор); Димитър Воденичаров (Монтана); Бранимир Костадинов (Ботев Враца)

3 гола – Кристиан Кабаселе (Лудогорец); Александър Барт (Лудогорец); Спас Делев (ЦСКА); Нджонго Присо (ЦСКА); Кристовао Рамос (Левски); Георги Андонов (Черноморец); Тиаго Мирасема (Литекс); Николай Бодуров (Литекс); Селио Кодо (Литекс); Михаил Венков (Локо Пд); Георги Божилов (Черно море); Радослав Василев (Славия); Искрен Писаров (Берое, Локо София); Петър Альошев (Ботев Враца); Николай Владинов (Ботев Враца); Владимир Манчев (Локо София); Четин Садула (Калиакра); Детелин Димитров (Калиакра); Джунейт Яшар (Калиакра); Цветан Илиев (1) (Светкавица)

2 гола – Георги Костадинов (Лудогорец); Димо Бакалов (Лудогорец); Тодор Янчев (ЦСКА); Георгиан Паун (ЦСКА); Станислав Костов (ЦСКА); Грегъри Нелсън (ЦСКА); Борис Галчев (ЦСКА); Пламен Крачунов (ЦСКА); Даниел Младенов (Левски); Даниел Димов (Левски); Костадин Дяков (Черноморец); Тодор Паланков (Черноморец); Петър Занев (Литекс); Деян Джерманович (Литекс); Юнес Бенжелун (Локо Пд); Даниел Георгиев (Локо Пд); Христо Спасов (Локо Пд); Любомир Витанов (Локо Пд); Йордан Тодоров (Локо Пд); Самуел Камазола (Черно море); Дончо Атанасов (Черно море); Йордан Юруков (Славия); Тайсуке Акийоши (Славия); Даниел Златков (Славия, Миньор); Владислав Романов (Славия, Локо София); Ивайло Стоянов (Миньор); Димитър Кр. Илиев (Монтана); Лъчезар Балтанов (Ботев Враца); Марчо Дафчев (2) (Локо София); Мирза Мешич (Локо София); Борис Кондев (Локо София, Монтана); Кристиян Добрев (Локо София); Александър Бранеков (Видима); Ангел Русев (2) (Видима); Веселин Стойков (Видима); Кристиян Тафраджийски (Видима);

1 гол – Младен Кашчелан (Лудогорец); Шоко (Лудогорец); Тодор Колев (1) (Лудогорец); Светослав Дяков (1) (Лудогорец); Ангел Грънчов (ЦСКА); Петър Стоянов (ЦСКА); Иван Бандаловски (ЦСКА); Сулейман Диамутен (Левски); Орлин Старокин (Левски); Жереми Фо-Поре (Черноморец); Николай Николов (Черноморец); Енис Хайри (Черноморец); Траян Дянков (Черноморец); Максим Жос (Литекс); Армандо Ваюши (Литекс); Алесандро Сандриньо (Литекс); Мартин Кавдански (Локо Пд); Танко Дяков (Локо Пд); Драги Коцев (Локо Пд); Жереми Родригес (Локо Пд); Сашо Александров (Черно море); Димитър Петков (Черно море); Марлон Фернандес (Черно море); Живко Атанасов (Черно море); Росен Колев (Черно море); Християн Попов (Черно море); Атанас Илиев (Черно море); Александър Александров (Черно море); Филип Филипов (Славия); Живко Желев (Славия); Томислав Павлов (Миньор); Иван Михов (Миньор); Ивайло Цветков (Миньор); Ванче Траянов (Миньор); Стефан Велев (Берое); Антонио Ливраменто (Берое); Атанас Чепилов (Берое); Димитър Везалов (Берое); Елиаш (Берое); Петър Костадинов (Берое); Янко Вълканов (Берое); Станислав Бачев (Берое); Димитър В. Илиев (Монтана); Владимир Мичев (Монтана); Емил Копаранов (Монтана); Мартин Сечков (Монтана); Борислав Борисов (Монтана); Янко Сандански (Монтана); Мартин Ковачев (Ботев Враца); Николай Маринов (Ботев Враца); Виктор Дениран (1) (Ботев Враца); Ивайло Данчев (Ботев Враца); Росен Ванков (Ботев Враца); Тихомир Найденов (Ботев Враца); Константин Мирчев (Ботев Враца); Траян Траянов (Ботев Враца); Димитър Телкийски (Локо София); Румен Горанов (Локо София); Антонио Павлов (Локо София); Младен Стоев (Локо София); Димитър Наков (Видима); Георги Стойчев (Видима); Цветомир Панов (Видима); Георги Какалов (Видима); Пламен Кожухаров (Видима); Християн Кожухаров (Видима); Тодор Колев (Видима); Руслан Иванов (Видима); Ахмед Хикмет (Видима); Георги Иванов (Видима); Илиян Чавдаров (Калиакра); Иван Цачев (Калиакра); Милен Бонев (Калиакра); Георги Кичуков (Калиакра); Георги Филипов (Калиакра); Ивайло Раденцов (Калиакра); Якуб Хронец (Калиакра); Георги Георгиев (Светкавица); Ели Маркес (Светкавица, Славия); Игнат Дамянов (Светкавица); Мохамед Тауакол (Светкавица); Петър Трифонов (Светкавица)

Автоголове:

Мартин Ковачев (Ботев Враца) за ЦСКА – 12 кръг
Йордан Милиев (Левски) за Локо Пд – 12 кръг
Владимир Зафиров (Берое) за Ботев Враца – 14 кръг
Пламен Крачунов (ЦСКА) за Черноморец – 17 кръг
Петър Трифонов (Светкавица) за Лудогорец – 19 кръг
Детелин Димитров (Калиакра) за Видима – 21 кръг
Детелин Димитров (Калиакра) за Черно море – 24 кръг
Христиан Попов (Черно море) за ЦСКА – 25 кръг
Александър Събев (Калиакра) за Миньор – 27 кръг
Крум Бибишков (Миньор) за Локо Пловдив – 29 кръг
Иван Георгиев (Светкавица) за Черно море – 29 кръг
Николай Христозов (Миньор) за Берое – 30 кръг
Александър Събев (Калиакра) за Локо София – 30 кръг

Оставете коментар

Автор

Сезгин Басриев

Подобни публикации