RSS Публикации | RSS Коментари | Facebook | Twitter |
Регистрация | Вход
Спортният глас на България

Елитна юношеска група U19 – Резултати

Публикувано в: Резултати, Футбол България
15:56, 8 юни 2012, Автор: , Преглеждания:1 932

1 кръг:

ОФК Сливен – Ботев Пловдив 0-3
Черноморец Бургас – Литекс 0-1
Локомотив София – Берое 1-0
Пирин 2001 – Любимец 2-3
Спартак Плевен – Ботев Враца 4-1
ЦСКА – Спортист Своге 2-0
Славия – Черно Море 2-0
Чавдар Етрополе – Левски 2-1

2 кръг:

Ботев Пловдив – Спортист Своге 3-0
Ботев Враца – ЦСКА 2-4
Любимец – Спартак Плевен 0-2
Берое – Пирин 2001 1-0
Литекс – Локомотив София 5-1
Левски – Черноморец Бургас 1-0
Видима-Раковски – Чавдар Етрополе 0-1
ОФК Сливен – Славия 0-2

3 кръг:

Славия – Ботев Пловдив 1-1
Чавдар Етрополе – Черно Море 1-1
Черноморец Бургас – Видима-Раковски 0-2
Локомотив София – Левски 1-7
Пирин 2001 – Литекс 0-5
Спартак Плевен – Берое 6-0
ЦСКА – Любимец 3-0
Спортист Своге – Ботев Враца 3-3

4 кръг:

Любимец – Спортист Своге 0-1
ОФК Сливен – Чавдар Етрополе 1-2
Левски – Пирин 2001 4-0
Берое – ЦСКА 0-2
Видима-Раковски  – Локомотив София 3-0
Ботев Пловдив – Ботев Враца 3-0
Черно Море – Черноморец Бургас 2-1
Литекс – Спартак Плевен 2-2

5 кръг:

Ботев Враца – Любимец 4-2
Локомотив София – Черно Море 3-5
Чавдар Етрополе – Славия 1-2
Спортист Своге – Берое 3-0
Спартак Плевен – Левски 2-4
Черноморец Бургас – ОФК Сливен 2-0
ЦСКА – Литекс 1-0
Пирин 2001 – Видима-Раковски 3-1

6 кръг:

Славия – Черноморец Бургас  3-1
Черно море – Пирин 2001  5-1
Берое – Ботев Враца  2-2
Литекс – Спортист Своге  5-0
Ботев Пловдив – Любимец  2-3
ОФК Сливен – Локомотив София  4-0
Видима-Раковски – Спартак Плевен  4-0
Левски – ЦСКА  1-0

7 кръг:

Пирин 2001 – ОФК Сливен  1-0
Спартак Плевен – Черно Море  1-2
ЦСКА – Видима-Раковски  2-1
Чавдар Етрополе – Ботев Пловдив  1-1
Любимец – Берое  4-2
Локомотив София – Славия  0-1
Ботев Враца – Литекс  2-9
Спортист Своге – Левски  0-4

8 кръг:

Чавдар Етрополе – Черноморец Бургас  3-1
Ботев Пловдив – Берое  5-0
Литекс – Любимец  2-0
Левски – Ботев Враца  7-2
ОФК Сливен – Спартак Плевен  2-0
Славия – Пирин 2001  3-0
Черно Море – ЦСКА  2-1
Видима-Раковски – Спортист Своге  5-0

9 кръг:

Любимец – Левски  1-4
Берое – Литекс  2-2
Спартак Плевен – Славия  0-4
Ботев Враца – Видима-Раковски  2-1
ЦСКА – ОФК Сливен  3-0
Локомотив София – Чавдар Етрополе  0-1
Спортист Своге – Черно Море  0-3
Черноморец Бургас – Ботев Пловдив – отложен

10 кръг:

ОФК Сливен – Спортист Своге 5-1
Черноморец Бургас – Локомотив София  5-2
Видима-Раковски – Любимец  2-0
Ботев Пловдив – Литекс  1-4
Чавдар Етрополе – Пирин 2001 3-0
Славия – ЦСКА  2-0
Левски – Берое  6-0
Черно море – Ботев Враца  7-1

11 кръг:

Пирин 2001 – Черноморец Бургас  1-4
Любимец – Черно Море  1-0
Берое – Видима-Раковски  3-1
Спортист Своге – Славия  0-5
Спартак Плевен – Чавдар Етрополе  1-4
Ботев Враца – ОФК Сливен  1-1
Локомотив София – Ботев Пловдив  0-1
Литекс – Левски  3-3

12 кръг:

Ботев Пловдив – Левски  0-1
Черноморец Бургас – Спартак Плевен  3-0
Черно Море – Берое  1-1
Чавдар Етрополе – ЦСКА  1-0
Славия – Ботев Враца  3-1
ОФК Сливен – Любимец  2-0
Локомотив София – Пирин 2001  1-2
Видима-Раковски – Литекс  0-1

13 кръг:

Берое – ОФК Сливен  2-2
Любимец – Славия  2-4
Спортист Своге – Чавдар Етрополе  0-6
Спартак Плевен – Локомотив София  1-1
ЦСКА – Черноморец Бургас  1-3
Пирин 2001 – Ботев Пловдив  2-2
Литекс – Черно Море  0-0
Левски – Видима-Раковски  2-0

14 кръг:

ОФК Сливен – Литекс  2-2
Локомотив София – ЦСКА  0-3
Пирин 2001 – Спартак Плевен  2-1
Ботев Пловдив – Видима-Раковски  4-0
Славия – Берое  4-1
Чавдар Етрополе – Ботев Враца  3-1
Черно Море – Левски  1-0
Черноморец Бургас – Спортист Своге  4-1

15 кръг:

Видима-Раковски – Черно Море  1-2
Литекс – Славия  0-0
ЦСКА – Пирин 2001  4-1
Спортист Своге – Локомотив София  0-0
Левски – ОФК Сливен  3-0
Любимец – Чавдар Етрополе  1-4
Ботев Враца – Черноморец Бургас  0-2
Спартак Плевен – Ботев Пловдив  1-2

16 кръг:

ОФК Сливен – Видима-Раковски  1-0
Славия – Левски  0-2
Ботев Пловдив – Черно Море  1-2
Черноморец Бургас – Любимец  0-2
Локомотив София – Ботев Враца 2-0
Пирин 2001 – Спортист Своге  2-0
Чавдар Етрополе – Берое  5-0
Спартак Плевен – ЦСКА  0-4

17 кръг:

Берое – Черноморец Бургас  0-1
Спортист Своге – Спартак Плевен  3-1
Видима-Раковски – Славия  0-2
ЦСКА – Ботев Пловдив  1-0
Любимец – Локомотив София  2-3
Черно Море – Сливен  2-2
Литекс – Чавдар Етрополе  2-2
Ботев Враца – Пирин 2001  4-2

18 кръг

Ботев (Пловдив) – Сливен
Черно море – Славия
Левски – Чавдар (Етрополе)
Литекс – Черноморец Бургас
Берое – Локомотив (София)
Любимец 2007  – Пирин 2001
Ботев (Враца) – Спартак Плевен
Спортист – ЦСКА

19 кръг:

Черноморец Бургас – Левски 1-0
Спортист (Своге) – Ботев Пловдив 0-5
ЦСКА – Ботев Враца 4-2
Спартак Плевен – Любимец 3-1
Пирин 2001 – Берое 1-1
Славия – Сливен 5-0
Чавдар – Видима-Раковски 3-0
Локомотив София – Литекс 1-4

20 кръг:

Любимец – ЦСКА 1:6
Видима-Раковски – Черноморец 2:1
„Ботев“ (Пд) – Славия 1:1
„Левски“ – Локо (Сф) 7:0
Литекс – Пирин 2001 (Бл) 3:1
„Ботев“ (Враца) – Спортист (Своге) 2:3
Берое – Спартак (Плевен) 2:3
Черно море – Чавдар (Етрополе) 2:0

21 кръг

Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив) 0-1
Спортист  – Любимец 3-3
ЦСКА  – Берое 2-0
Спартак (Плевен) – Литекс 0-4
Пирин 2001  – Левски 0-5
Локомотив (София) – Видима-Раковски 1-0
Черноморец Бургас – Черно море 2-3
Чавдар (Етрополе) – Сливен 3-1

22 кръг

Черно море – Локомотив (Сф) 4-2
Славия – Чавдар 0-0
Сливен – Черноморец 0-0
Видима-Раковски – Пирин 2001 0-2
Левски – Спартак (Пл) 4-0
Литекс – ЦСКА 4-0
Берое – Спортист (Своге) 5-1
Любимец – Ботев (Вр) 5-1

23 кръг

Пирин 2001 – Черно море 0-0
Черноморец – Славия 3-2
Любимец – Ботев Пд 0-4
Спортист – Литекс 0-7
Спартак Пл – Видима-Раковски 1-0
Локомотив София – Сливен 3-2
Ботев Вр – Берое 0-1
ЦСКА – Левски 1-4

24 кръг

Ботев Пд – Чавдар 1-0
Сливен – Пирин 2001 0-1
Черно море – Сапртак Пл 2-0
Левски – Спортист Своге 2-1
Литекс – Ботев Вр 2-0
Берое – Любимец 0-0
Славия – Локомотив Сф 6-0
Видима-Раковски – ЦСКА 2-1

25 кръг

Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив) 0-3
Любимец 2007 (Любимец) – Литекс (Ловеч) отложен
Ботев (Враца) – Левски (София) 0-8
Спортист 1924 (Своге) – Видима-Раковски (Севлиево) 1-3
ЦСКА (София) – Черно море (Варна) 1-1
Спартак 1919 (Плевен) – Сливен 2000 (Сливен) 1-0
Пирин 2001 (Благоевград) – Славия 1913 (София) 3-2
Черноморец Бургас (Бургас) – Чавдар (Етрополе) 1-0

26 кръг

Ботев (Пловдив) – Черноморец Бургас (Бургас) 1-0
Чавдар (Етрополе) – Локомотив (София) 6-0
Славия 1913 (София) – Спартак 1919 (Плевен) 6-0
Сливен 2000 (Сливен) – ЦСКА (София) 0-2
Черно море (Варна) – Спортист 1924 (Своге) 1-1
Видима-Раковски (Севлиево) – Ботев (Враца) 2-5
Левски (София) – Любимец 2007 (Любимец) 7-0
Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора) 4-0

27 кръг

Литекс (Ловеч) – Ботев (Пловдив) 1-3
Берое (Стара Загора) – Левски (София) 1-4
Любимец 2007 (Любимец) – Видима-Раковски (Севлиево) 0-5
Ботев (Враца) – Черно море (Варна) 3-3
Спортист 1924 (Своге) – Сливен 2000 (Сливен) 0-3
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София) 1-3
Пирин 2001 (Благоевград) – Чавдар (Етрополе) 0-2
Локомотив (София) – Черноморец Бургас (Бургас) 1-1

28 кръг

Ботев (Пловдив) – Локомотив (София) 4-0
Черноморец Бургас (Бургас) – Пирин 2001 (Благоевград) 5-1
Чавдар (Етрополе) – Спартак 1919 (Плевен) 5-0
Славия 1913 (София) – Спортист 1924 (Своге) 3-0
Сливен 2000 (Сливен) – Ботев (Враца)
Черно море (Варна) – Любимец 2007 (Любимец) 2-1
Видима-Раковски (Севлиево) – Берое (Стара Загора) 3-4
Левски (София) – Литекс (Ловеч) 3-0

29 кръг

Левски (София) – Ботев (Пловдив) 2-0
Литекс (Ловеч) – Видима-Раковски (Севлиево) 4-0
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна) 2-4
Любимец 2007 (Любимец) – Сливен 2000 (Сливен) 3-0
Ботев (Враца) – Славия 1913 (София) 0-2
ЦСКА (София) – Чавдар (Етрополе) 5-0
Спартак 1919 (Плевен) – Черноморец Бургас (Бургас) 0-1
Пирин 2001 (Благоевград) – Локомотив (София) 2-1

30 кръг

Ботев (Пловдив) – Пирин 2001 (Благоевград) 1-0
Локомотив (София) – Спартак 1919 (Плевен) 4-1
Черноморец Бургас (Бургас) – ЦСКА (София) 0-5
Чавдар (Етрополе) – Спортист 1924 (Своге) 1-0
Славия 1913 (София) – Любимец 2007 (Любимец) 2-1
Сливен 2000 (Сливен) – Берое (Стара Загора) 1-1
Черно море (Варна) – Литекс (Ловеч) 2-3
Видима-Раковски (Севлиево) – Левски (София) 3-4

31 кръг

Видима-Раковски (Севлиево) – Ботев (Пловдив) 1-3
Левски (София) – Черно море (Варна) 4-0
Литекс (Ловеч) – Сливен 2000 (Сливен) 4-0
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София) 0-2
Ботев (Враца) – Чавдар (Етрополе) 4-2
Спортист 1924 (Своге) – Черноморец Бургас (Бургас) 2-1
ЦСКА (София) – Локомотив (София) 5-1
Спартак 1919 (Плевен) – Пирин 2001 (Благоевград) 4-3

32 кръг

Ботев (Пловдив) – Спартак 1919 (Плевен) 2-0
Пирин 2001 (Благоевград) – ЦСКА (София) 1-2
Локомотив (София) – Спортист 1924 (Своге) анулиран
Черноморец Бургас (Бургас) – Ботев (Враца) 2-1
Чавдар (Етрополе) – Любимец 2007 (Любимец) 4-1
Славия 1913 (София) – Литекс (Ловеч) 0-3
Сливен 2000 (Сливен) – Левски (София) 1-6
Черно море (Варна) – Видима-Раковски (Севлиево) 2-0

33 кръг

Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив) 2-4
Видима-Раковски (Севлиево) – Сливен 2000 (Сливен) 3-1
Левски (София) – Славия 1913 (София) 1-5
Берое (Стара Загора) – Чавдар (Етрополе) 1-1
Любимец 2007 (Любимец) – Черноморец Бургас (Бургас) 2-1
Ботев (Враца) – Локомотив (София) 2-1
Спортист 1924 (Своге) – Пирин 2001 (Благоевград) 3-1
ЦСКА (София) – Спартак 1919 (Плевен) 2-0

34 кръг

Сливен- Черно море (Варна) 1:2
Ботев (Пловдив)- ЦСКА 2:1
Локомотив (София)- Любимец 3:0
Славия (София)- Видима-Раковски (Севлиево) 3:1
Чавдар (Етрополе)- Литекс (Ловеч) 1:3
Пирин 2001 (Благоевград)- Ботев (Враца) 4:0
Спартак (Плевен)- Спортист (Своге) 2:3
Черноморец (Бургас)- Берое 3:1

Оставете коментар

Автор

Владимир Димитров

football 24/7

Подобни публикации