Тулуза открадна точка от шампиона на старта на Лига 1

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
02:22, 11 авг 2012, Автор: , Преглеждания:39

снимка: BORIS HORVAT/AFP/GettyImages

Отборът на Тулуза изненадващо измъкна точка при визитата си на шампиона Монпелие, след като в първата среща от новото първенство на Лига 1 завърши 1-1 на „Стад дьо ла Мосон“.

Домакините успяха да открият резултата в 34-ата минута, след като Джин Утака даде гениален пас към Сулейман Камара, който очи в очи срещу Ахамада не пропусна да отбележи за 1-0.

Секунди след това тунизиецът Жамел Сайхи бе изгонен и Монпелие остана с човек по-малко на терена. В 74-ата минута резервата Васим Бен Йедер изравни след удар с глава и центриране на Орие.

Секунди по-късно Регатен получи червен картон и Тулуза също остана с 10 души, а в 84-ата и Орие бе изгонен, но въпреки това гостите спасиха едната точка на старта на Лига 1.