Юве разби Удинезе на „Фриули“, съдията също помага (ВИДЕО)

Публикувано в: Италия, Футбол Свят
21:04, 2 сеп 2012, Автор: , Преглеждания:87

Шампионът на Италия – Ювентус, продължава да бъде непобеден в „калчото“, след като в среща от втория кръг на Серия А смаза с 4-1 като гост тима на Удинезе.

Момчетата на наказания Антонио Конте започнаха прекрасно срещата, подпомогнати и от главния рефер Паоло Валери. В 12-ата минута арбитърът даде много спорна дузпа за гостите, след като Джовинко се откъсна очи в очи с Желко Бъркич, след което се блъсна в сръбския страж. Съдията прецени, че има нарушение и показа червен картон на вратаря, решавайки всичко в този мач. Артуро Видал вкара дузпата и даде аванс на „бианконерите“.

В края на първата част Вучинич се възползва от подаване на Асамоа и реализира за 2-0. След почивката „Атомната мравка“ Себастиан Джовнико се отчете с две попадения, довеждайки нещата до 4-0. В 78-ата минута Андреа Лацари отбеляза почетното попадение за „фриуланите“.

След този успех Юве е начело в класирането с пълен актив от шест точки, докато Удинезе все още няма спечелен пункт.