Галатасарай с труден успех над Бурса

Публикувано в: Турция, Футбол Свят
02:22, 3 сеп 2012, Автор: , Преглеждания:56

Шампионът на Турция Галатасарай спечели трудна победа с 3-2 над Бурсаспор в среща от третия кръг на Суперлигата, играна на „Тюрк Телеком Арена“.

Домакините поведоха в резултата в средата на първата част, след като при едно центриране от корнер Умут Булут се оказа най-съобразителен и реализира за 1-0. Малко след почивката Баталия центрира от фаул и Муса засече топката за 1-1. В 71-ата „Джим Бом“ върна аванса си след автогол на Муса, а девет след това Бурак Йълмаз реши всичко с трето попадение за истанбулския гранд. В 85-ата Юмер се разписа отблизо и оформи крайното 2-3.

В другите две срещи от днес се получиха малко изненадващи резултати, след като Газиантепспор надви у дома Трабзонспор с 1-0, а Сивасспор и Фенербахче приключиха при 0-0.