Фенербахче се измъчи с бившия тим на Спас Делев

Публикувано в: Турция, Футбол Свят
01:40, 17 сеп 2012, Автор: , Преглеждания:67

Отборът на Фенербахче се изкачи на трето място в класирането в турската Суперлига, след като постигна трудна домакинска победа с 2-1 над бившия тим на Спас Делев Мерсин Идманюрду в среща от четвърти кръг.

Гостите успяха да поведат в резултата по сензационен начин, след като още в седмата минута точен бе Бен Яхия. В края на първата част привлеченият от Валенсия халф Мехмет Топал възстанови статуквото в срещата, а секунди преди последния съдийски сигнал Барони донесе трите точки на „фенерите“.

Истанбул ББ се придвижи до четвърто място в подреждането, след като смачка с 4-0 като гост новака Акхисар. Холмен се разписа в средата на първата част за 1-0, а след почивката Пиер Уебо се отчете с хеттрик. Като титуляр за „оранжевите“ започна Дока, а Том остана на пейката.

В другите два мача от днес Трабзонспор се наложи у дома с 1-0 над Сивасспор, а Ескишехирспор победи Генчлербирлии с 4-2.