Аатиф Шаешу екзекутира Бешикташ насред „Инюню“ (ВИДЕО)

Публикувано в: Турция, Футбол Свят
22:58, 1 окт 2012, Автор: , Преглеждания:239

Отборът на Сивасспор спечели изненадваща победа с минималното 1-0 при визитата си на гранда Бешикташ в последната среща от шестия кръг на Суепрлигата.

Гостите стигнаха до трите точки с гол на бившата звезда на Черноморец Бургас Аатиф Шаешу. Французинът се разписа за трети път от началото на сезона, а интересното е, че донесе успеха на тима си и през миналата седмица, вкарвайки за 1-0 срещу Касъмпаша.

Днес Шаешу отбеляза единствения гол в мача малко след почивката, след като домакините направиха глупава грешка и Аатиф се откъсна очи в очи със стража МакГрегър и след силен спринт и прецизен шут донесе успеха на Сивас.

След тази победа отборът на Риза Чалъмбай вече има 11 точки и се изкачи на четвърто място в класирането, докато „черните орли“ са 11-и с осем пункта.