Ивелин Попов и Кубан биха Локо Москва като гости

Публикувано в: Българи в чужбина, Русия, Футбол Свят
15:09, 6 окт 2012, Автор: , Преглеждания:53

Отборът на Кубан записа изненадваща победа с минималното 1-0 при визитата си на Локомотив Москва в среща от 11-ия кръг на руската Премиер лига.

Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов започна като титуляр за своя тим и записа цял мач, като получи жълт картон в края на първото полувреме.

Единственото попадение за тима от Краснодар отбеляза румънецът Бучур, който се появи като резерва и в 71-ата минута получи подаване от Фидлер, за да отбележи за 1-0. Малко преди края Фидлер бе изгонен за втори жълт картон, но Кубан успя да запази преднината си.

След този успех Попето и компания вече имат 19 точки и се изкачиха на пето място в класирането, а момчетата на Славен Билич са четвърти с 20.