Сент Етиен би ПСЖ като гост, Ибра изгонен за каратистки удар (ВИДЕО)

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
23:28, 3 ное 2012, Автор: , Преглеждания:113

Отборът на Сент Етиен нанесе първа загуба на ПСЖ във френската Лига 1, след като победи с 2-1 насред „Парк дьо Пренс“ в дербито на 11-ия кръг.

След скучна и нулева първа част, гостите започнаха страхотно второто полувреме, след като в 55-ата минута резервата Обамеянг бе изпуснат в наказателното поле и опита пас към съотборник, но Мамаду Сако засече кълбото в собствената си врата.

В 71-ата минута Златан Ибрахимович получи първия си червен картон във френската Лига 1, след като бе изгонен в 71-ата минута . 31-годишният швед получи червен картон за удар в стил кунг-фу в гърдите на вратаря на Сент Етиен Стефан Руфие. Секунди след това Обамеянг удвои аванса на гостите, а малко преди края на мача Оаро реализира почетното попадение за парижани.

В друг мач от тази вечер Лил победи Евиан с 2-0 като гост. Нолан Ру даде аванс на „песовете“ малко преди почивката, а в 62-ата минута Флоран Балмон удвои преднината на гостите.

Троа – Монпелие 1-1
Ница – Нанси 2-1
Рен – Реймс 1-0
Валансиен – Сошо 3-1