ПСВ смаза Хераклес, Манолев най-после титуляр

Публикувано в: Българи в чужбина, Футбол Свят, Холандия
10:37, 4 ное 2012, Автор: , Преглеждания:48

Българският национал Станислав Манолев за първи път през този сезон стартира като титуляр и игра цял мач за ПСВ, а тимът му победи Хераклес с 4-0 в среща от 11-ия кръг на Ередивизие.

Резултатът за домакините бе открит от Дрийс Мертенс в 19-ата минута, а в 36-ата Лусиано Нарсинг покачи на 2:0. След почивката тимът от Айндховен вкара нови две попадения, дело на Кевин Щроотман и Тим Матавж.

След успеха ПСВ оглави временното класиране с актив от 27 точки, на две пред втория Твенте, който има с мач по-малко.

Във вчерашното дерби на кръга Витес удари шампиона Аякс с 2-0 като гост. И двете попадения за тима на Фред Рутен бяха дело на Вилфред Бони. Котдивоарецът се разписа малко преди почивката и веднага след старта на второто полувреме.