Италианският национал Себастиан Джовинко не бърза да подписва нов договор с отбора на Ювентус, но обяви, че иска да завърши кариерата си в торинския тим.
„Когато пътищата ви се разделят, тогава е нормално да дадеш най-доброто от себе си. Направих го за Парма и съм много щастлив, че сега отново съм с черно-бялата фланелка. Искам да остана в клуба още дълго време“, заяви Джовинко пред „Кориере дело Спорт“.
„Да, не бързам с подписването на нов договор, но Юве е най-доброто място за мен и желанието ми както казах е да остана тук“, добави той.
„Факт е, че само техниката не е достатъчна. Важното е да си сериозен и да спазваш правилата. Силният характер също много помага. Антонио Конте вярва в мен и това е важно. Той винаги е готов да подкрепи всеки един играч“, завърши крилото.