Рууни изпрати Юнайтед в 4 кръг на ФА Къп, следва мач с Бербо и Фулъм

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
00:50, 17 яну 2013, Автор: , Преглеждания:47

Отборът на Манчестър Юнайтед се класира за четвъртия кръг на ФА Къп, след като в преиграване от третата фаза надделя с минималното 1-0 над Уест Хем на своя „Олд Трафърд“.

Домакините поведоха още в деветата минута , след като Хавиер Ернандес получи отличен пас от Андерсон, след което подаде към завърналия се в игра след контузия Уейн Рууни и националът на Англия вкара за 1-0.

В 79-ата „червените дяволи“ получиха дузпа за игра с ръка на Джордън Спенс. Рууни обаче стреля над вратата.

С този успех Юнайтед се класира за 4-ия кръг, където ще играе срещу Фулъм на Димитър Бербатов. Двубоят трябва да се изиграе в уикенда на 26-27 януари и ще е първият мач на българина на „Олд Трафорд“, откакто напусна Манчестър през лятото.