Владо Николов: Ще направим всичко възможно да стигнем до „златен“ гейм срещу Урал

09:40, 7 фев 2013, Автор: , Преглеждания:51

Бившият капитан на националния ни отбор Владимир Николов заяви след тежката загуба на неговия Галатасарай с 0-3 гейма от руския Урал в първия четвъртфинал от „Чалъндж къп“, че ще направят всичко възможно да стигнат до „златен“ гейм на реванша в Истанбул.

„Знаехме, че ще бъде много трудно да победим тук в Уфа, особено след като знаем нивото и силата на съперника ни. Въпреки това, искаме да мобилизираме всичките си сили за реванша и независимо от това, че опонента ни е по-силен от нас, ще направим всичко възможно да стигнем до „златен“ гейм“, коментира Владо Николов.

„Имахме много трудно и приключенско пътуване от Турция до тук, но най-важното е, че никой от играчите ми не се контузи. Ако искаме да победим Урал, ще трябва да играем на 120% от възможностите си“, заяви наставникът на турския тим Драган Нешич.