Сент Етиен и Монпелие бият като гости в Лига 1

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
23:30, 23 фев 2013, Автор: , Преглеждания:41

Отборът на Сент Етиен продължава да няма загуба в Лига 1 през 2013-а година, след като отнесе с 3-0 като гост слабака Нанси в мач от 26-ия кръг.

Момчетата на Кристоф Галтие поведоха в 27-ата минута след гол на бразилския таран Брандао. Пет преди почивката Обамеянг удвои след подаване на Лемоен. Малко преди края габонецът вкара още един гол за класическото 3-0. Двата отбора завършиха мача с по десет души, след като Лемоен бе изгонен в 64-ата минута, а Зите от домакините бе пратен под душовете в 78-ата.

Шампионът Монпелие надигра с минималното 1-0 като гост тима на Евиан и вече се намира на шесто място в класирането. Победното попадение бе реализирано от мароканеца Юнес Беланда, който бе точен в 80-ата минута.

Рен – Сошо 2-2
Аячо – Лил 1-3
Троа – Бастия 0-0
Валансиен – Тулуза 0-0