Рен и Сент Етиен със зрелищно реми

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
23:34, 8 мар 2013, Автор: , Преглеждания:57

Отборите на Рен и Сент Етиен завършиха наравно 2-2 на „Стад дьо ла Рут дьо Лориен“ в първата среща от 28-ия кръг на Лига 1. След това реми гостите продължават да нямат загуба в първенството през 2013-а година.

Бретонците успяха да открият резултата в 44-ата минута, след като Ромен Данз се разписа след подаване на Джон Бой. В добавеното време за първата част Пиер-Емерик Обамеянг намери Йоан Молло, който отбеляза за 1-1.

Шест минути след почивката Жулиен Фере се възползва от пас на Джонатан Питроипа и върна предимството на Рен. В 65-ата Молло върна жеста на Обамеянг, намирайки габонеца, който с точен изстрел оформи крайното 2-2.

След този мач Сент Етиен остава на четвърто място с 48 точки, докато Рен са осми с 42 пункта.