RSS Публикации | RSS Коментари | Facebook | Twitter |
Регистрация | Вход
Спортният глас на България

„А група“ – Голмайстори за сезон 2012/2013

Публикувано в: Голмайстори, Футбол България
13:00, 26 май 2013, Автор: , Преглеждания:1 064

Базил де Карвальо

Всички голмайстори в А група за сезон 2012/2013:

19 гола - Базил де Карвальо (2) (Левски)

17 гола - Иван Цветков (1) (Ботев Пловдив)

16 гола - Георги Миланов (3) (Литекс)

12 гола - Георги Андонов (2) (Берое)

11 гола – Исмаил Иса (1) (Литекс)

9 гола – Тодор Неделев (Ботев Пловдив); Армандо Ваюши (Литекс); Иван Стоянов (3) (Лудогорец)

8 гола - Венцислав Христов (Берое, Черноморец); Мишел Платини (3) (ЦСКА)

7 гола – Илия Илиев (2) (Ботев Враца); Жоао Силва (Левски); Рангел Абушев (Локо Пловдив); Галин Иванов (Славия, Литекс); Георги Илиев (Черно море)

6 гола – Андрей Атанасов (2) (Ботев Враца); Мариян Огнянов (1) (Ботев Пловдив); Вандер Виейра (Ботев Пловдив); Антонио Павлов (Локо София); Емил Гъргоров (Лудогорец); Марселиньо (Лудогорец); Мирослав Антонов (2) (Славия, Монтана); Абел Анисе (1) (ЦСКА)

5 гола - Герасим Заков (Литекс); Даниел Пеев (2) (Локо София); Роман Безяк (Лудогорец); Албен Ходза (Пирин ГД); Симеон Райков (Черно море, Левски); Сержиньо (ЦСКА); Спас Делев (ЦСКА); Еденилсон Бергонси (Черно море); Георги Божилов (Черно море)

4 гола – Давид Каядо (1) (Берое); Дормушали Саидходжа (Етър); Илиян Йорданов (Левски); Христо Златински (1) (Локо Пловдив); Георги Стефанов (Локо Пловдив); Крум Бибишков (Локо София, Миньор); Димитър Илиев (Локо София); Димо Бакалов (Лудогорец); Михаил Александров (Лудогорец); Мирослав Иванов (1) (Лудогорец); Томислав Павлов (1) (Миньор); Йордан Тодоров (1) (Монтана); Владислав Златинов (Монтана, Славия); Борислав Хазуров (1) (Пирин ГД); Здравко Лазаров (1) (Славия); Тасио (1) (ЦСКА); Исуф Уатара (Черноморец); Брус Инканго (Черно море)

3 гола – Педро Еуженио (Берое); Дончо Атанасов (Берое, Черно море); Александър Якимов (Ботев Враца); Станислав Костов (Ботев Пловдив); Луис Педро (Ботев Пловдив); Марсиньо (Левски); Гари Родригес (Левски); Крищовао Рамос (Левски); Александър Цветков (Литекс); Ванжер (Литекс); Мартин Кавдански (Локо Пловдив); Владислав Мирчев (Локо Пловдив); Александър Барт (Лудогорец); Станислав Генчев (Лудогорец); Светослав Дяков (Лудогорец); Деян Христов (Монтана); Венцислав Иванов (Монтана); Веселин Марчев (Пирин ГД); Жуниньо (1) (Славия); Павле Попара (1) (Славия); Антонио Ливраменто (Славия); Антон Карачанаков (ЦСКА); Мартин Камбуров (ЦСКА); Марсиньо (ЦСКА); Лъчезар Балтанов (1) (Черноморец)

2 гола - Елиаш (Берое); Амир Саюд (1) (Берое); Елио Мартинс (Берое); Бобан Грънчаров (Ботев Пловдив); Луис Едуардо (Етър); Себастиан Циенцала (Етър); Христо Йовов (Левски); Ромен Ели (Левски); Станислав Ангелов (Левски); Дъстли Мюлдер (Левски); Томислав Костадинов (Литекс); Емил Грозев (Литекс); Кирил Котев (Локо Пловдив); Валери Георгиев (Локо Пловдив); Даниел Георгиев (Локо Пловдив); Йордан Юруков (Локо Пловдив, Миньор); Четин Садула (Локо Пловдив, Етър); Диего (Локо Пловдив); Георги Христов (Локо София); Мичел Бургзорг (Лудогорец); Жуниор Кешада (Лудогорец); Любомир Гулдан (Лудогорец); Петър Петров (Миньор, Монтана); Салас Окечукву (Миньор); Милен Василев (Миньор); Димитър Воденичаров (Монтана); Даниел Младенов (Монтана); Владимир Мичев (Монтана); Димитър Пиргов (Пирин ГД); Любомир Витанов (1) (Пирин ГД); Марио Близнаков (Пирин ГД); Петър Лазаров (1) (Пирин ГД); Любомир Гуцев (Пирин ГД); Румен Лапантов (2) (Пирин ГД); Янко Сандански (Славия); Петър Димитров (Славия); Живко Желев (Славия); Станко Йовчев (ЦСКА); Иван Бандаловски (ЦСКА); Венцислав Василев (ЦСКА, Миньор); Михаил Венков (ЦСКА); Лукас Саша (ЦСКА); Яник Боли (Черноморец); Лори Арно (Черноморец); Тодор Паланков (Черноморец); Гаел (Черноморец); Преслав Йорданов (Черноморец); Ермес Паломино (Черно море); Росен Колев (Черно море)

1 гол – Владимир Зафиров (Берое); Джери Ситое (Берое); Тодор Христов (Берое); Пламен Крумов (Берое); Алесандро Маркети (Ботев Враца); Румен Рангелов (Ботев Враца); Иван Коконов (Ботев Враца); Петър Альошев (Ботев Враца); Масимилиано Амендола (Ботев Враца); Артур Енрике (Ботев Пловдив); Борис Галчев (Ботев Пловдив); Ахмед Хикмет (Етър); Николай Петров (Етър); Лоран Кастелана (Етър); Нери (Етър); Красен Трифонов (Етър); Мехмед Мехмед (Етър); Любомир Любенов (Етър); Кай Рисхолт (Етър); Сони Карлсон (Етър); Файсал Шайесте (Етър); Владимир Гаджев (Левски); Рене Михелич (Левски); Даниел Димов (Левски); Антонио Вутов (Левски); Илия Миланов (Литекс); Жуниор (Литекс); Симеон Славчев (Литекс); Марин Петров (Локо Пловдив); Димо Атанасов (Локо Пловдив); Станислав Маламов (Локо Пловдив); Павел Ковачев (Локо Пловдив); Александър Дюлгеров (Локо София); Маркиньос (Локо София); Кристиян Добрев (Локо София); Марчо Дафчев (1) (Локо София); Искрен Писаров (Локо София); Димитър Телкийски (Локо София); Козмин Моци (Лудогорец); Франк Гела (Лудогорец); Франк Маду (Миньор); Александър Александров (Миньор); Кирил Хаджиев (Миньор); Искрен Писаров (Миньор); Борислав Стойчев (Миньор); Ивайло Цветков (Миньор); Мартин Ковачев (Монтана); Фарес Брахими (Монтана); Георги Пашов (Монтана); Иван Михов (Монтана); Драги Коцев (Пирин ГД); Петров (Пирин ГД); Васил Панайотов (Пирин ГД); Радослав Димитров (Славия); Виктор Генев (Славия); Даниел Златков (Славия); Тодор Янчев (Славия); Радослав Василев (Славия); Игнасио Варела (ЦСКА); Серж Нюаджи (ЦСКА); Пламен Крачунов (ЦСКА); Григор Долапчиев (ЦСКА); Цветомир Цонков (Черноморец); Венелин Филипов (Черноморец); Яни Пехливанов (Черноморец); Николай Николов (1) (Черноморец); Милчо Ангелов (Черноморец); Мирослав Манолов (Черно море); Кристиан Идалго (Черно море); Илиян Капитанов (Черно море)

Автоголове:

Траян Дянков (Черноморец) за ЦСКА – 2 кръг
Иво Иванов (Берое) за Лудогорец – 2 кръг
Жайро (Ботев Враца) за Локо София – 3 кръг
Костадин Гаджалов (Етър) за Берое – 3 кръг
Сабри Бумела (Миньор) за Черноморец – 6 кръг
Симеон Симеонов (Черно море) за Берое – 8 кръг
Георги Терзиев (Черноморец) за Ботев Враца – 8 кръг
Нуно Пинто (Левски) за Локо Пловдив – 10 кръг
Сабри Бумела (Миньор) за Левски – 11 кръг
Бобан Грънчаров (Ботев Пловдив) за Лудогорец – 14 кръг
Владимир Зафиров (Берое) за Локо Пловдив – 14 кръг
Ивайло Русев (Етър) за Левски – 14 кръг
Артур Енрике (Ботев Пловдив) за Етър – 15 кръг
Елиаш (Берое) за Миньор – 15 кръг
Йордан Господинов (Локо Пд) за ЦСКА – 18 кръг
Васил Божиков (Литекс) за Славия – 22 кръг
Шоко (Лудогорец) за Ботев Враца – 24 кръг
Богомил Дяков (Славия) за Миньор – 25 кръг
Георги Пашов (Монтана) за Литекс – 25 кръг
Апостол Попов (ЦСКА) за Монтана – 26 кръг
Димитър Пиргов (Пирин ГД) за Черноморец – 26 кръг
Антон Недялков (Литекс) за Берое – 27 кръг
Иван Бандаловски (ЦСКА) за Черно море – 27 кръг
Александър Александър (Черно море) за ЦСКА – 27 кръг
Атанас Дреновички (Пирин ГД) за ЦСКА – 29 кръг
Димитър Везалов (Левски) за Славия – 30 кръг

Оставете коментар

Автор

Сезгин Басриев

Подобни публикации