Ивет Лалова с великолепна победа на 100м на Диамантената лига в Осло! (ВИДЕО)

Публикувано в: Избрано, Лека Атлетика
08:41, 14 юни 2013, Автор: , Преглеждания:67

Ивет Лалова записа ново феноменално представяне през тази година, след като успя да спечели старта на 100 метра на Диамантената лига в норвежката столица Осло.

Това е втори успех за красивата ни атлетка в най-комерсиалното атлетическо състезание, след като тя триумфира на 100 метра през 2011-а година. Ивет продължи и доброто си представяне в Диамантената лига, след като само преди няколко дни взе бронз на 200 метра в Рим.

Лалова направи много силно бягане и финишира за 11.03 секунди, с което излезе под №1 в европейската ранглиста за сезона, както и под №8 в световната класация.

На второ място остана основната фаворитка за първото място днес Ауре с 11.05 секудни, докато Риемен беше трета с 11.07.

Любопитен факт е, че преди 2 години при победата си Лалова спечели с 11.02, като бе едва една стотна по-бърза от снощния си успех.