Аржентина наказа Италия във Вечния град

Публикувано в: Избрано
00:59, 15 авг 2013, Автор: , Преглеждания:51

Гонсало Игуаин

Следващият съперник на България в световните квалификации – тимът на Италия, записа домакинско поражение с 1:2 от Аржентина в приятелска среща, играна на „Стадио Олимпико“ в Рим.

Гонсало Игуаин откри за гостите през първата част, а в началото на втората част таранът на Наполи отново бе с главен принос за попадението на своя тим. Игуаин асистира на Евер Банега, който удвои в полза на гостите – 0:2. До края на мача Италия успя да върне едно попадение, а точен бе съотборникът на Игуаин в Наполи Лоренцо Инсине.

Един от основните ни конкуренти в групата Чехия също разочарова, завършвайки 1:1 при гостуването си на Унгария.

Победа не записа и Дания, след „червения динамит“ допусна пълен обрат до 2:3 от Полша, след като водеше в резултата с 2:1.

Армения отстъпи с 0:2 при визитата си на Албания, а аутсайдерът Малта очаквано загуби с 0:3 от състава на Азербайджан.