Ростов продължава да мачка в Русия

Публикувано в: Русия, Футбол Свят
21:00, 19 авг 2013, Автор: , Преглеждания:48

РостовОтборът на Ростов продължава с високия си полет в руската Премиер лига, след като записа разгромна победа с 4-0 над Волга в последната среща от петия кръг.

Гостите успяха да задържат нулевото равенство до почивката, но пет минути след нея Ананидзе даде преднина на тима от Ростов на Дон.

В средата на втората част Калачьов удвои преднината на домакините, а в 75-ата минута Дзюба реализира третото попадение за своя тим.

Малко преди края на мача появилият се като резерва корейски нападател Йоо довърши гостите, вкарайки четвърти гол за тима на Божович.

След този четвърти успех за Ростов от началото на кампанията отборът вече има 13 точки и е еднолично на върха в класирането. Волга е на 13-а позиция с четири пункта.