Бербатов и Тонев отново без победа в Англия

Публикувано в: Англия, Българи в чужбина, Футбол Свят
19:25, 14 сеп 2013, Автор: , Преглеждания:53

Димитър БербатовОтборите на Фулъм и Уест Бромич завършиха наравно 1:1 в мач от 4-ия кръг на английската Премиършип. Димитър Бербатов излезе титуляр за домакините, но игра слабо и беше заменен в 77-ата минута от Уго Родайега.

В 22-ата минута Стив Сидуел получи отличен пас от Филип Сендерос и простреля стража на гостите за 1:0. “Котиджърс” продължиха с бледото си представяне и след почивката, но никой не очакваше да изпуснат трите точки по толкова драматичен начин. В третата минута на добавеното време МакОули бе оставен непокрит след центриране от корнер и опъна мрежата за крайното 1:1.

Фулъм се изкачи на 12-о място след това реми с актив от четири пункта, докато УБА е на предпоследно място с две точки.

Нюкасъл постигна втора поредна победа, след като се наложи с 2-1 като гост на Астън Вила. За домакините българският национал Александър Тонев се появи в игра в 88-ата минута. Бен Арфа даде преднина на „свраките“ в 18-ата минута, а Бентеке изравни в средата на второто полувреме. В 73-ата Гуфран с точен изстрел донесе трите точки на „джордитата“.

В друга среща от кръга новаците Хъл Сити и Кардиф Сити завършиха наравно 1-1.